На головну сторінкуНаписати листаДодати в вибране
Українською Русский язык
Записатися на УЗД   Записатися на консультацію  Запитати у лікаря
Головна сторінка - Хвороби вен

Варикозна хвороба

Варикозна хвороба зустрічається у понад 40% населення розвинутих країн світу. Тривалий час варикоз проявляється лише косметичною вадою, однак прогресування захворювання приводить до появи болю, набряків стоп та гомілок, а в запущених випадках до потемніння шкіри в нижній третині гомілки, запальним змінам та трофічним виразкам...


Докладніше...


Тромбофлебіт

Тромбофлебіт - це запалення венозної стінки поверхневої вени з утворенням у просвіті вени тромбів. Найбільш часто тромбофлебіт є ускладненням варикозної хвороби.


Докладніше...


Лікувальна фізкультура при варикозній хворобі

Можна із упевненістю сказати, що без лікувальної фізкультури з варикозним розширенням вен не впоратися. Із цією недугою взагалі впоратися дуже важко, але щоб, принаймні, тримати її у вузді, лікувальною гімнастикою бажано займатися не менш 30 хвилин щодня, а на додаток до цього робити окремі вправи протягом дня (чим частіше, тим краще).


Лікувальна фізкультура при варикозній хворобі поліпшує венозний і лімфатичний відтік і нормалізує артеріальний приплив, підвищує фізичну працездатність, поліпшує периферичний кровообіг у ногах, підвищує тонус вен і ефективність "м'язових насосів". Завдяки лікувальній фізкультурі зменшуються дистрофічні зміни в тканинах ураженої кінцівки...


Докладніше...


Мініфлебектомія

Мініфлебектомія прийшла на зміну методики видалення варикозних розширених притоків  магістральних вен по Нарату.


Докладніше...


Різновиди склеротерапії

Компресійна пункційна склеротерапія - це традиційний варіант флебосклерозуючоголікування , що дозволяє позбавитися від варикозно трансформованихпідшкірних вен. Методика є альтернативою хірургічному видаленню неспроможних притоків великої чи малої підшкірних вен.


Докладніше...


Ускладнення склеротерапії

Сильнібіль і печіння після введення склерозанта виникають дуже рідко ,залежать від місця ін'єкції та концентрації розчину , проходять швидко.


Докладніше...


Процедура склеротерапії

Склерозирование варикозных вен обычно осуществляется в несколько этапов, во избежание передозировки препарата и развития побочных эффектов.


Докладніше...


Склеротерапія. Покази та протипокази.

Показаннядля використання склеротерапії на сьогоднішній день надзвичайно широкі ірозрізняються для кожної конкретної методики .


Докладніше...