На головну сторінкуНаписати листаДодати в вибране
Українською Русский язык
Записатися на УЗД   Записатися на консультацію  Запитати у лікаря
Головна сторінка - Питання хірургуПитання до судинного хірурга


Тут Ви можете поставити запитання судинному хірургу


Всього питань: 300

285. Галина 29 января 2017 - 20:12
Добрый день! Мне 58 лет. Неделю пролежала в больнице с ретротромбозомглубокой подколенной и берцовой вены. (8лет тому был тромбоз в этом же месте глубокой подколеннойвены.Принимала капельницы реополиглюеин, уколы дикдофенак,клексан, таблетки ксералто, флебодия. Далее пить таблетки на протяжении месяцев. Скажите пожалуйста возможен ли оперативный способ лечениятромбоза глубоких вен в вашей клинике. И возможен ли переезд на машине в течение 10-12 часов при моем дианозе для проведения тщательного обследования и лечения. Спасибо.

284. Светлана 19 января 2017 - 15:59
Добрый день!
Моей маме 65 лет. Уже 14 дней находится на лечении в г.Луганске в неврологическом отделении. Помогите разобраться с ситуацией. Поступила с высоким давлением.Стоял катетор 3 суток.На 4 сутки поднялась высокая температура 39градусов.Инородное тело с инфекцией.Говорят некачественный катетор. Начала отекать рука.Кололи диклофенак и компрессы на руку с димексидом.За 10 дней поменяли три вида антибиотиков.Сейчас колят верованкомицин.Особых улучшений нет. Температура к ночи поднимается до 38. Утром и вечером жаропонижающие таблетки. Кисть руки тоже отекла.На 14 день сделали узи сосудов. Абсцесса нет и кровотока тоже нет. Привозной хирург говорит, что есть улучшения. Хочется понять почему при "улучшении" 10-й день держится температура. Надеюсь, что меня услышит опытный специалист. Буду благодарна если отпишитесь.

283. Ірина 23 декабря 2016 - 13:49
Доброго дня! Мій чоловік (45 років) звернувся в неврологічний кабінет з анамнезом "свист у голові". Було проведено дослідження Рєоенцефалографія окципіто-мастоідальної області. Підкажіть будь ласка, чи є сенс проводити ще і доплєографію?

282. Татьяна 9 декабря 2016 - 16:11
Как можно записаться на диагностику венозной системы нижних конечностей?

281. Яна 10 сентября 2016 - 23:20
Добрий вечер!у моего мужа врачи обнаружили болезнь курилщика...как можно вылечить ее?у него очень сильно болит правая нога и какие лекарства для етого надо...

280. світлана 9 сентября 2016 - 15:36
Доброго дня. У моєї мами 69 років рак молочної залози , 13 років тому зробили хімію та магніти
не оперували.1 рік тому метастази пішли в область шиї та перекрили відтік лімфи лівої руки . Рука срашна. праву руку вона зажмінює, носячи ліву.Чи можливо в цьому випадку та чи доцільно зробитилімфокомпресію. Дякую за відповідь.

279. Надія 6 сентября 2016 - 16:44
Доброго дня! У 2009 році я робила УЗД, за результатами УЗД мені поставили діагноз:венозна кавернозна гемангіома між фалангами І і ІІ пальців правої стопи. Лікарі казали не чіпати , якщо не турбує. Проте, з часом вона збільшується , зверталась знову до лікарів - казали вирізати , проте можна зачіпити сухожилля, може погано функціонувати палець. Зверталась до іншого судинного хірурга - він уже сказав просто кавернозна гемангіома ПІДШКІРНа. Казав що є три варіанти: 1. спробувати лазерну коагуляцію. , якщо не допоможе, то 2. склорезування . і вкрайній варіант - хірургічно вирізати. як мені діяти ,що краще ??? На скільки мені відомо при склорезування, лазерна коагуляція утворюється тромб , чи дійсно це так....Які є наслідки побічні від лазерної коагуляції та склорезування. Дякую, чекати на відповідь.

278. Виктор 6 сентября 2016 - 13:49
Доброго дня.
В мого батька (58 років)після перенесеної операції перелому бедра через три неділі почався тромбоз (нога стала отікать). Дві неділі він був під крапельницями - нічого не допомагає, стало ща гірше почала обтікати і друга нога. Чим далі, тим гірше - лікар пропонує зробити обстеження на онко хоча перед операцією всі аналізи були в нормі (онко не виявили), всі приписані ліки приймає вчасно. В чому може бути причина, де шукати правди ???
Допоможіть будласка !!!

277. Людмила 13 июля 2016 - 14:44
Тромбоз поверхневих вени лівої ноги. Від коліна піднімається на верх,воспалене,червоне,аналізи,узі зроблено. Вагітність 12 тижнів. Лікар наполягає лише на флебектомії(у 22роки зроблена на правій нозі). Діагноз слаба судинна стінка, клапани, флебіт і через 4 дні вже тромбофлебіт поверхневих вени середини стегна. Питання чи можна зробити лазерну коагуляцію навіть в декілька етапів, що шкідливіше лазарна чи наркоз у позвоночник і флебектомія для дитини??????? Чи зробити перев'язку судини а потім лазерну. І ще просвіт судин не закупорений повністю чи пролізе туди лазар???

276. Таня 21 июня 2016 - 19:02
Доброго дня. Напишіть будь-ласка, скільки часу можна приймати "плавікс" після операції на сонній артерії? Чи необхідно його приймати тривалий час?

275. наталія 8 июня 2016 - 20:31
доброго дня! у мене стояча робота.почали зявлятися на ногах синяки.приймаю діофлан 5 днів.крім синяків почали ноги ламати і боліти то на стопі,то на ікрах нігабо взагалі ниюча біль по ногах від коліна до стоп.перестала пити діофлан і помало біль вщухає.що порадите?

274. Наталья 11 мая 2016 - 07:10
Добрый день. Уже более пяти лет отекают нижние конечности в районе стоп. Первый год спасалась массажами. Отеки появлялись только в теплое время сезона, а зимой и осенью их не было. Сейчас ничего не помогает. Была у специалистов, сдала все необходимые анализы и исследования внутренних органов. Все в норме. Врач не находит у меня лимфостаз. Предполагает заболевание нервной системы сосудов. Подскажите, что это может быть и есть ли какое-то лечение ?

273. Ірина 26 марта 2016 - 19:32
Доброго дня!Діагноз мого чоловіка:стеноз обох аорто-стегнових сегментів,оклюзія обох стегново-підколінних сегментів.Хронічна ішемія обох нижніх кінцівок:4-ї ст.Хронічна ниркова недостатність 5 ст.найбільше його турбують болі трофічних виразок які утворилися в наслідок хвороби.Лікарі готували до операції ,але за тиждень відмовили,запропонувалт терапію...Привела до збитого ритму срця ,зниження рівня тиску 3 дні реаніимації!Після ми провели самостійно(з рекомендації лікаря іншої лікарні)терапію ВАП20,ноги теплі,ненабрякають,болі в ікрах нема,але виразки замучили ,збільшуються ,печуть,ноги тримати опущеними не можливо бо болі у виразках несумісні з словом"ЖИТИ"Благаю, допоможіть, підкажіть, як позбавитись цієї болі та загоювати виразки?!

272. Таня 22 марта 2016 - 11:54
Доброго дня, з результату КТ-ангіо голови і шиї , мені поставлено діагоз : двобічна аномалія Кімерлі, дистрофічно-дегенеративний процес шийного відділу хребта, ункоартроз,згладженість фізіологічного лордозу з формуванням патологічного кіфозу на рівні сегменту С3-С5 та сколіотичне викревлення шийного відділу. Питання: скажіть будь ласка, такий діагноз підлягає лікуванню? p.s. мені 27 років, вже 5 років страждаю від головокружінь, нестійкості ходи, слабкості...Надіюсь на Вашу професійну консультацію. Дякую...

271. Юлия 9 марта 2016 - 12:58
Добрий день. Моїй дитині 3 роки, на шиї з переду з лівої сторони з"явилася гулька, дивився хірург і лор, сказали. що це не лімфовузли, а щось із веною, сказали звернутися до судинного хірурга. Я хочу записатися до Вас на прийом. але не знаю до кого звернутися. і чи ви приймаєте дітей.

« 1 2 3 4 5 6 7... 14 15 16 17 18 19 20 »


Поставити питання хірургу
Им'я:

E-mail: