На головну сторінкуНаписати листаДодати в вибране
Українською Русский язык
Записатися на УЗД   Записатися на консультацію  Запитати у лікаря
Головна сторінка - Питання хірургуПитання до судинного хірурга


Тут Ви можете поставити запитання судинному хірургу


Всього питань: 303

258. Василь 22 сентября 2015 - 15:10
У мого батька після узі заключення-Облітеруючий
атеросклероз артерій н/к.Оклюзія здухвинно-стегновогосегменту зліва,стегново-підколінних сегментів з обох боків,стеноз ЗСА справа 80-85% по діаметру.Аневризма проксимального відділу лівої загальної здухвинної артерії.
Кажуть що будуть ампутовать ногу.Можливо все це вилікувать без ампутациії?

257. Алла 3 сентября 2015 - 00:18
Добрый день! У моего сына (2год 9мес)врожденный лимфостаз правой стопы, предрасположенность к данной болезни есть по линии матери. Мы живем в Николаеве, обращались к сосудистым хирургам нашего города, они ничем помочь не могут, советуют поехать в ваш институт, а именно к специалисту по данному заболеванию - Чернухе Ларисе Михайловне.Ребенок ходит без проблем, но очень трудно с обувью! Скажите, пожалуйста,бывали в Вашей практике подобные случаи, можем ли мы попасть к Вам на консультацию, какие документы нужны при этом, какая стоимость?Можетпредварительно нужно отослать Вам снимок, фото ножек, каике-то определенные анализы? Буду очень признательна за ответ! Всего доброго!

256. Маряна 31 августа 2015 - 18:55
Доброго дня. У мене варикозне розширення вен.УЗД не робила, діагноз поставила собі сама(без лікаря видно) Сьогодні почали боліти вени на ногах, вени вздуті, ніколи такого раніше не було, що робити? Болить в одному місці, біля щиколотки, хоча вени бугорками виступають по цілій нозі

255. Наталія 27 июля 2015 - 15:39
Доброго дня!
Мені 40. Одного разу віддчула холод в ногах аж до колін, через 3 дні відчула розпирання в ногах..потім відчуття холоду відчувалосявище колін, через деякий час аж до паху ніг. Інколи відчуття відчуття жару ввечері під ковдрою. Набряки в кісточках. Робила УЗД судин нижніх кінцівок кажуть все нормально! Що робити відчуття розпирання постійно стають сильнішими.. може це щось з лімфою? Дайте пораду та відповідь. дякую!

254. Тетяна 22 июля 2015 - 09:20
добрий день, потрібна порада, чи доцільна операція, якщо так то скільки коштує. Батькові 6 років назад поставили діагноз аневризна нисхідної аорти. Не оперувався. Вчора відняло ногу, нижче коліна, занеміла, пульсації не спостерігається. Провели терапію по місцю проживання. Діагноз по УЗІчеревний відділ аорти: в супраренальному відділі- діаметр 33,9мм, в інфраренальному відділі- діаметр 19,1 мм. Кровотік на рівні супраренальному сегменті візуалізується частково, в просвіті візуалізуються гетерогенні тромботичні маси, дистальніше кровотік на рівні інфраренального сегмента не візуалізується, просвіт виповнений тромботочними масами. УЗДС ознаи атеросклерозу, розшаровуюча аневризма ЧВА на рівні супраренального сегменту. заключення лікаря все вищесказане + кальциноз мітрального кільця. Помірний фіброз АХ. Легка концентрична гіпертрофія стінок. Діакстолічна дисфункція . Чи можливо ще спасти людину, оперувати? Вік 67р. дякую завчасно за відповідь.

253. Надія 15 июля 2015 - 19:23
Добрий день!У мого чоловіка дуже сильні болі у ногах але тільки кінчики пальців і ступні,червоні ,печуть і таке відчуття що хтось пхає голки в ноги!!!Підскажіть будь-ласка ,що робити!!!!!

252. Оксана 11 июля 2015 - 12:03
Добрий день.Мені минулого тижня зробили операцію на тромбоз верхніх вен.От пройшло 7 днів в мене підвищилась тем до 37 біль в паху ноги,і відчуття токого ніби по ній мурашки лазять.Звернулася я до лікарів.Провірили ногу на Узі.Сказали,що запалення вени де сформувався тромб тобто:Тромбофлебіт великої підшкірної вени.Мене цікавить чи справді він міг сформолюватися за такий короткий період часу,чи просто він не був видалений.????Дякую.

251. Їнна 6 июля 2015 - 12:18
Робила операцію Ендовинозна лазерна коагуляція великої під шкірної вени...Зробила УЗД Оклюзуючий тромбоз малогомілкової вен без розповсюдження підколіну вену...Та приписали таблетки ксарелто 15мг 2 рази на добу один місяць чи є цей припарат небезпечний???????

250. Їнна 5 июля 2015 - 10:39
Робила операцію Ендовинозна лазерна коагуляція великої під шкірної вени...Зробила УЗД Оклюзуючий тромбоз малогомілкової вен без розповсюдження підколіну вену...Та приписали таблетки ксарелто 15мг 2 рази на добу один місяць чи є цей припарат небезпечний???????

249. Їнна 5 июля 2015 - 00:13
Робила операцію Ендовинозна лазерна коагуляція великої під шкірної вени...Зробила УЗД Оклюзуючий тромбоз малогомілкової вен без розповсюдження підколіну вену...Та приписали таблетки ксарелто 15мг 2 рази на добу один місяць чи є цей припарат небезпечний???????

248. Їнна 4 июля 2015 - 22:04
Робила операцію Ендовинозна лазерна коагуляція великої під шкірної вени...Зробила УЗД Оклюзуючий тромбоз малогомілкової вен без розповсюдження підколіну вену...Та приписали таблетки ксарелто 15мг 2 рази на добу один місяць чи є цей припарат небезпечний???????

247. Анна 3 июля 2015 - 15:47
Доброго дня. Моєму татові 57 років. Вже близько 3-4 років хворіє хронічною нирковою недостатністю.
Орієнтовно півроку тому його відправляли на гемодіаліз, рівень креатиніну на той час був близько 1000. Від діалізу відмовились. Вдома лікувались сорбентами та дієтою. Через деякий час на повторних аналізах рівень креатиніну достатньо знизився, повідомили що в діалізі зараз немає потреби. На той час в нього постійно був присутній біль в нозі. Ми припускали що це подагра і лікували її відповідно. Зрештою палець на нозі почав чорніти, піднялась температура. За результатами аналізів цукор в нормі. Зрозуміли що це проблеми з судинами. Звернулись до судинного хірурга в області. За результатами УЗД виявилось що над коліном звуження судини, надходження крові неможливе. Наполягали на терміновій ампутації враховуючи стан нирок. Мовляв немає сенсу пробувати рятувати кінцівку, якщо там волога гангрена і не відчувається пульс. Від ампутації ми відмовились, з надією все ж врятувати ногу. Знайшли поблизу ендоваскулярного хірурга. На прийомі нам повідомили що з таким станом нирок навряд чи є доцільним пробувати робити операцію. Порадили намагатися перевести вологу гангрену в суху і приймати Плавікс для розвитку кровотоку в периферійних судинах. А також обов*язково підтримувати роботу нирок. Зараз приймаємо Плавікс, на рану Фукорцин, Кардіомагніл, Ентеросгель. Розминаємо ступню в бедрі. Просимо тата намагатися якомога більше ходити хоча б по кімнаті, аби провокувати рух крові в кінцівці.
Стан його незадовільний. Навечір підйоми температури до 37.5. + вже досить багато роківв нього високий артеріальний тиск, який збиваємо щоранку п*ючи Тонорму.
Прошу допомогти у вирішенні цієї проблеми, або хоча б порадити чи можливо взагалі зберегти кінцівку, і чи варто намагатися це робити? Чи правильні препарати ми приймаємо? Яка імовірність проведення ендоваскулярної операції при хворих нирках?

246. Любов 17 июня 2015 - 14:41
Підкажіть, будь ласка, чи можна робити лімфодренажний масаж ніг , якщо після операції ( томбофлебіт) минуло 6 місяців? Ускладнень після операції не було.Дякую!!!

245. Олеся 17 июня 2015 - 10:55
Добрый день!У мене дуже печуть литки и появляються маленьки венки....порадьте будь ласка що мени робити

244. Наталія 28 мая 2015 - 11:34
Доброго дня!
У мене відчуття холоду в ногах вище колін ! А все почалося з того що відчула холод в ногах до колін, а потім відчуття набряколсті, розпирання ніг, ввечері під ковдрою відчуття жару під шкірою. Робілиа УЗД пів року тому казали все нормально! Але після того відчуття холоду все одно залишилися, набряк ніг залишає слід від шкарпети, і набряк в кісточках. Я пила Детралекс 1 місяць, потім Троксевазин та гелі... але ніякого полегшення нмає, хіба що трошки .... Із самого початку було таке відчуття, що під шкірою щось пече, тріскає, можливо щось із капілярами Що робити. Щиро дякую за відповідь!. А може бути причина від хребта .Біль в попереку в мене уже давно... особливо коли в нахиленому положенні, щось робл., то важко тоді розігнутися! Будь-ласка дайте відповідь хоч яку!.

« 1 2 3 4 5 6 78 9 ... 15 16 17 18 19 20 21 »


Поставити питання хірургу
Им'я:

E-mail: